Друзі!
Цей розділ я обіцяю систематично доповнювати корисними матеріалами та ділитися з Вами досвідом: улюбленими цитатами, книгами та відео, які Вам 100% принесуть користь. 
Щоб бути в курсі всіх подій бажано заповнити коротку Анкету в розділі Контакти та стежити за моєю сторінкою в Facebook.

«Забудьте про всі пафосні практики медитації. Справжнє серце буддизму – це повне присвячення себе іншим.»
Далай-​Л​ама XIV

“Як той, хто займався порівняльним релігієзнавством, я переконаний, що Буддизм – це найбільш досконала з відомих світу релігій! Філософія “Теорії еволюції” та “Закону Карми” значно перевершують будь-яке вірування.”
Карл Юнг, всесвітньо відомий швейцарський психолог, основоположник глибинної (аналітичної) психології.

“Я вперше дізнався про Закон Переродження, коли мені був 21 рік. З того часу я забув про суєту! Все, що я досягнув потім – це дякуючи лише цьому Закону! Як би я хотів, щоб якомога більше людей змогли користуватися цими знаннями».
Генрі Форд, бізнесмен, конструктор, винахідник, мільярдер.

«Рівень знань сучасної науки в області розуміння роботи нашого ума ​та взаємодії його з мозком, ​мені часто нагадує рівень дитячого садочку» (Далай-Лама XIV.) Cитуацію виправили спільні двомісячні консультації Нобелівського лауреата з ​квантової фізики Девіда Бома​ тет-а-тет з​ з Далай-Ламлю ​у​ закритому режимі, які тривали пон​а​д 2 місяці. Тому ​й ​така велика популярність серед вчених ​нового ​наукового фільму “Буддизм та кванова фізика – спільні точки дотику”. Саме цей обмін досвідом двох гігантів планети слугував відправним імпульсум до створення фільму.

“Релігія майбутнього буде космічною релігією! Вона буде змушена подолати уявлення про бога, як про особистість та уникнути догм та теології. Якщо і є релігія, яка зможе задовольнити сучасні наукові потреби – це Буддизм​.​»​ ​Альберт Ейнштейн.​

Перша в історії світової медицини трансплантація була зроблена Хамбо-ламою Юрултуєвим, легендарним лікарем тибетської медицини з Монголії. Згідно існуючих фактів, цей лікар пересадив легені молодого вовка Михайлу Романову, представнику царської сім’ї. Лікарі сучасної медицини не можуть повторити цей досвід досьогодні.

Щоб бути в курсі всіх подій бажано заповнити коротку Анкету в розділі Контакти та стежити за моєю сторінкою в Facebook.