fbpx
Обрати сторінку

Мовчазний ретрит Lo Jong

найближчі дати: 24-26 серпня / 12-14 жовтня
Дізнатись більше та забронювати

Чому “LO JONG” Вас зацікавить?

“Бо Ви – людина. І у Вас можуть бути проблеми з перевтомою та контролем емоційних імпульсів. Кожному корисно перезавантажитися та ознайомитися з прийомами заглиблення у внутрішню тишу.  Цей ретрит належить до циклу «Життя в рівновазі». Вас зацікавить і чисте джерело походження медитації, як техніки емоційної рівноваги. Крім вивчення базових  технік, буде запропонована послабляюча психологічні вузли альтруїстична медитація Співчуття та Дружелюбності (Майтрі). Багато практикуючих Lo Jong  кажуть, що ця практика допомогла їм віднайти життя в рівновазі та позбутися гніву. Особливу користь ретрит принесе тим, для кого, як і для мене, немає ніякої різниці між альтруїстичним добросердеччям та духовністю.” В. Коливай, автор.

Кому Віпасана “LO JONG” принесе користь?

 • Тим, хто  знайшов  багато знань, але так і не знайшов спокою та рівноваги.
 • Тим, хто хоче захиститися від власного гніву.
 • Тим, хто заплутався в перепетіях стосунків.
 • Тим, хто  потребує зупинки та відпочинку.
 • Тим, хто  пережив психологічний біль і потребує оновлення.
 • Тим, хто стомився від шаленого темпу життя та заплутаності у голові.
 • Тим, хто хоче доторкунтися глибини духовних першоджерел.
Ви зрозумієте чому Lo Jong – це головна медитація в системі “Три Вищих Тренування»(ума). Адже, які б види духовних практик до цього Ви не вивчали, які б місця сили не відвідували, але якщо Ви не знайомі з Lo Jong, Ваш гнів повертатиметься до Вас знову і знову…  Багато практикуючих Lo Jong  кажуть, що ця практика допомогла їм  позбутися гніву.

Хто проводить теорію та спільну практику?

Всі віпасани циклу «Життя в рівновазі” проводить її автор, досвідчений сертифікований інструктор Володимир Коливай, 56 років, перший українець, який 2007 р. був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами. Крім двох вищих освіт (Київська консерваторія та державна академія керівних кадрів культури і мистецтв), Володимир закінчив спецфакультет Київського державного інституту фізичної культури та спорту. Він є членом спільноти Міжнародного наукового інституту з психології та нейробіології – “Mind & Life” (USA). Володимир є автором широко відомих в Україні програм “Таємниці Тибету”, організатор першого приїзду в Україну персонального лікаря Далай-Лами, Баррі Керзіна. Вже 35 років Володимир є прямим учнем відомого майстра медитації ЧАН ЧУНГ ЗУНГА. Тай Зунг відомий в колах буддистів як «майстер вищої реалізації, який є професором Ханойської асоціації оздоровчих та духовних систем В’єтнаму, єдиний спадкоємець закритої сімейної школи майстра ЧАН ВАН ТХО. 15 років тому Володимир отримав сертифікацію школи та персональний дозвіл ділитись досвідом з бажаючими через його програми. Таким чином, спільна практика з Володимиром – це глибока духовна традиція, яка тихо та м’яко перетікає з рук його вчителів до учасників ретритів, несучи їм радість та щастя, спокій та рівновагу. Як результат, кожен отримає віру у власні сили та розуміння того, як медитувати правильно. 

Загальний розклад та розпорядок

Три дні складаються з модулів збалансованої теорії та практики:

 • Медитація під час занять та інструкцій, сидячи на стільцях.
 • Медитація за їжею.
 • Самостійна медитація у вільний від занять час.
 • Медитація при ходьбі по території.
 • Моділі “питання-відповіді”.
 • Час їжі включений в години практики.
 • Розпорядок орієнтовний і буде трішки коригуватися.

ДЕНЬ 1.

 • Денний модуль практики 15:00 – 18:00
 • Вечірній модуль практики 18:30 – 22:00

Протягом всіх днів будуть висвітлені центральні поняття Дхарми. Кожен отримає чіткі пояснення Lo Jong техніки та відразу спробує на практиці буддійську медитацію Шине, контрастні та з’єднуючі види медитацій (Шаматха, Віпаш’яна, Анапанасаті на основі Сатіпадхани Сутри). В перший день буде запропонована послабляюча болючі психологічні вузли альтруїстична медитація Lo Jong (тренування ума) та Майтрі (медитація Співчуття та Дружелюбності).

ДЕНЬ 2.

 • Ранковий модуль практики:  5:00 – 8:00
 • Перший денний модуль практики: 10:00 -12:30
 • Другий денний модуль практики 15:00 – 18:00
 • Вечірній модуль практики 18:30 – 22:00

Протягом другого дня буде надано додаткові коригуючі та поскладнені інструкції по позі та щоденній практиці. До медитацій першого дня будуть додані розширені види практики та ряд особливих внутрішніх настанов: триєдине вчення про Анітью, Дукху та Анатму на основі Пратітья Самутпади Сутри, чому важливі передуючі практики та що таке «Три вищі тренування ума”.

ДЕНЬ 3. 

В останній день будуть дані фінальні настанови. Автор також проведе короткий «Дженанг»/благословіння в практику, що  відкриє кожному учаснику доступ до самостійної роботи в даній традиції.

 • Ранковий модуль практики:  5:00 – 8:00
 • Перший денний модуль практики: 10:00 -12:30
 • Другий денний модуль практики 15:00 – 17:00

Скільки коштує і що входить?

Існує три варіанти ціни, в залежності від дати внеcення завдатку на 24-26 серпня:

Бронювання до 1 серпня: завдаток складає 1900 грн з доплатою при поселенні 1000 грн
Бронювання до 12 серпня: завдаток складає 2200 грн з доплатою при поселенні 1000 грн
Бронювання з 12 серпня: завдаток складає 2600 грн з доплатою при поселенні 1000 грн

Вартість програми покриває наступні витрати:

 

 1. Комфортний трансфер в обидві сторони (за помірну додаткову плату).
 2. Триразове харчування  всі дні програми в ресторані готелю (без кави, м’яса та риби).
 3. Проживання учасників по двоє в двомісних номерах класу «стандарт» з окремими ліжками та зручностями. Жінки окремо, чоловіки окремо.
 4. Три дні оренди зали для медитацій та навчальну програму.
 5. Харчування та проживання чотирьох організаторів.
 6. Туристичний збір.

БРОНЮВАННЯМ МІСЦЯ на ретрит вважається дата внесення попереднього завдатку.

ВНЕСЕНИЙ ЗАВДАТОК перезараховується в повному об’ємі на одну з наступних дат, якщо Ви попередите організаторів про неучасть телефоном не пізніше, ніж за 8 днів до першого дня програми. Якщо ж учасник просто не з’явився на виїзд чи поселення, то до програми він не допускається, а завдаток, на жаль, не може бути ні повернутим ні перезарахованим.

Увага! Більше деталей надсилаються на пошту тим, хто  надіслав заповнену заявку на найближчу дату 24-26 серпня. 

 

Лишіть заявку на участь!

Надішліть, будь ласка, заявку!

Після надсилання заявки Ви отримаєте детальнішу інформацію