fbpx
Обрати сторінку

«Життя в рівновазі» Практичний ретрит з основ Віпасани, Київ.

29 квітня-1 травня 2019
Дізнатись більше та забронювати

Чому “Життя в рівновазі” вас зацікавить?

Бо ви – людина. І у вас можуть бути проблеми з гнівом та емоційним контролем. Віпасана «Життя в рівновазі» – це можливість пройти  комфортний, нерелігійний ретрит знайомства з древньою духовною традицією самоконтролю Лоджонг, в перекладі з тибетської  означає: тренування ума або емоційний контроль. Віпасана пройде на базі “Лісова” в сосновому лісі під Києвом, у форматі «для початківців», сидячи на звичайних стільцях, а не на підлозі. Першокласний трансфер в обидві сторони та чудові умови проживання включено. Виїзд з Києва 29 квітня об 11:00,  Повернення 1 травня о 18:00

Кому “Життя в рівновазі” принесе користь?

• Початківцям у медитації, шукачам першоджерел.

• Тим, хто знайшов  багато знань, але не знайшов спокій та рівновагу.

• Емоційним людям, які заплуталися в перепетіях стосунків і шукають вихід.

• Людям, яким потрібен інструмент самозцілення від гніву, пристрастей та залежностей.

Хто проводить?

Програму проведе її автор – Володимир Коливай, 56 років, сертифікований інструктор, перший українець, який був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV. Володимир закінчив спецфакультет Київського державного інституту фізичної культури та спорту, автор широко відомих в Україні програм “Таємниці Тибету”,  член спільноти закритих міжнародних конференцій з психології та нейробіології (“Mind and Life”, USA), Володимир відомий як організатор приїзду в Україну з лекціями персонального лікаря Далай-Лами. Останні 33 роки Володимир є прямим учнем майстра медитації ЧАН ЧУНГ ЗУНГА, професора Ханойської асоціації  оздоровчих та духовних систем В’єтнаму. Спільна практика з Володимиром – це глибока духовна традиція, яка тихо та м’яко перетікає з рук його вчителів до учасників ретритів, несучи їм впевненість в собі, співчуття та дружелюбність, радість та щастя.

Скільки коштує?

Що входить? 

2400 грн. Сума покриває:
1. Першокласний безпечний трансфер в обидві сторони новим, комфортним мікроавтобусом Мерседес.
2. Триденне проживання учасників по троє в зручних, теплих двокімнатних шведських будиночках з кухнею, посудом, меблями, електрочайником, холодильником, мікрохвильовкою, сертифікованою артезіанською питною водою в усіх кранах бази та зручностями всередині.
3. Триразове харчування учасників, роботу повара у вихідні, оренду зали. Проживання організаторів.

Дати: 29 КВІТНЯ – 1 ТРАВНЯ 2019

Лишіть заявку на участь!

До завершення реєстрації:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Надішліть, будь ласка, заявку!

Після надсилання заявки Ви отримаєте детальнішу інформацію

Дати: 29 квітня – 1 травня 2019