fbpx
Обрати сторінку

Ознайомча Віпасана

Lo Jong
Найближчі дати: 8-9 лютого

Чим Віпасана Lo Jong корисна?

Ми – люди. Логічно, що  у нас є проблеми з перевтомою та контролем емоцій. Спокій та внутрішня тиша на базі серед лісу допоможуть підсилити впевненість у собі. Віпасана Lo Jong в перекладі з тибетської означає тренування ума і має відчутний терапевтичний ефект, який допоможе подолати перевтому, депресію та гнів. Пізнавально-ознайомчий формат сприяє відпочинку та пізнанню себе. Без захмарних обіцянок, в комфорті та радості кожен учасник зможе навчитися правильно медитувати вже в перший день.
Крім базових буддійських медитацій  ми  познайомимося з так-званими додатковими опорами практики і опануємо медитацію дружелюбності Майтрі або люблячої доброти, яабо Метта, як її називають в несанскритських традиціях. Компетентний вчитель та інструктор відкрито передасть знання, які він почерпнув безпосередньо від кращих вчителів, в яких мав честь навчатися тривалий час: 14 років від Далай-Лами XIV та 35 років від свого першого вчителя – майстра закритої сімейної школи, професора Чан Чунг Зунга, який на програмі вестиме для нас декілька щоденних модулів. 
В основі ретриту – культивування спокою, дружелюбності та сердечного тепла, які є найкращими ліками від перенапруги. Ретрит вчить контролю емоцій, а не релігійним догмам, розтяжці чи позі лотоса. Вся практика пройде в иеплі, комфорті на звичайних стільцях, без відволікання на незручності, що важливо для початківців. Ми на собі зможемо відчути чому Lo Jong є головною медитацією в системі “Три Вищих тренування ума». Ви спробуєте переваги формату, який ми перші започаткували в Україні: «Два вчителі – один ретрит». 

 

Кому LO JONG принесе користь?

 1. Початківцям у медитації, які хочуть навчитися медитації, зробивши перші кроки м’яко та обережно.
 2. Тим, хто  вже знайшов багато знань, але так і не знайшов спокою та рівноваги.
 3. Тим, хто хоче захистити себе та близьких від власного гніву, невпевненості та депресій.
 4. Тим, хто заплутався в складнощах стосунків і потребує оновлення.
 5. Тим, хто хоче доторкнутися духовних першоджерел буддизму.

Ви зрозумієте чому Lo Jong – це головна медитація в системі “Три Вищих Тренування» (ума). Адже, які б види духовних практик до цього ми не вивчали, які б місця сили не відвідували, але якщо ми не знайомі з Lo Jong, то наш гнів буде слідувати за нами, мов тінь і повертатиметься до нас знову і знову…  Скромна та доброзичлива атмосфера ретриту поверне внутрішню силу та віру в себе!

Хто підготував та проводить практику?

Всі дні з вами буде  автор ретриту Володимир Коливай (56 років) з тибетською духовною системою Lo Jong. Володимир є першим українцем, який 2007 р. був удостоєний офіційної аудієнції в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV та в межах програм «Таємниці Тибету» організував перший приїзд в Україну Баррі Керзіна, персонального лікаря Далай-Лами.
Головний консультант ретриту – Chan Chung Zung (67 років), носій техніки внутрішньої Прана-Йоги. В колі буддистів Chan Chung Zung відомий майстер вищої реалізації. Він є професором Ханойської асоціації оздоровчих та бойових систем, єдиний спадкоємець та носій закритої сімейної школи патріарха Чан Ван Тхо. Майстер Зунг вже 35 років є прямим вчителем Володимира. Отже, ваш спільний ретрит  – це можливість  спробувати відразу дві маловідомі духовні традиції в одній програмі. Ці знання тихо та м’яко перетечуть з глибини віків до ваших рук, несучи  радість нових знань та щастя емоційного спокою. В комфорті та скромній простоті кожен учасник зможе правильно медитувати Lo Jong вже в перший день ретриту. Увага! Не плутайте Віпасану Lo Jong в традиції Махаяни з давно відомими в Україні тижневими та десятиденними віпасанами інших традицій. Це різні техніки і школи.

Загальний розклад та розпорядок

Ретрит складається з модулів збалансованої теорії та практики: 

 • Весь день проходить в індивідуальній та груповій медитативній практиці:
 • Медитація під час інструкцій вчителя.
 • Медитація під час Відповідей на запитання.
 • Медитація під час занять в залі сидячи.
 • Медитація за їжею
 • Медитація  при ходьбі по території.
 • Медитація під час дихальної «Прана-Йоги» вранці та перед сном. 
 • Самостійна медитація у вільний від занять час.
 • Медитація під час сну.

Скільки коштує і що входить?

Оплата складається з двох етапів: бронювання місця 900 грн та доплата на ресепшн при поселенні 2000 грн. Вартість покриває наступні витрати:
 1. Два повних дні оренди великої, теплої зали для медитацій та Прана-йоги.
 2. Легке триразове харчування всі дні програми (без кави, м’яса та риби).
 3. Двомісне проживання в двомісних номерах класу «стандарт» з окремими ліжками та зручностями. Жінки окремо, чоловіки окремо.
 4. Оплата харчування, ирансфкеру та проживання організаторів.
 5. Організаційні витрати та обслуговування сайту та реклами.
 6. Підношення Майстру Зунгу рекомендовано робити за власної ініціативи та особисто.
Принцип бронювння місць: хто раніше зробив бронювання, той гарантовано отримав місце.
Для додаткових запитань: office@vipassana.com.ua  (координатор Олена).

Лишіть заявку на участь!

Надішліть, будь ласка, заявку!

Після надсилання заявки Ви отримаєте детальнішу інформацію