fbpx
Обрати сторінку

Ознайомча Віпасана

Lo Jong
Найближчі дати: 7-8 грудня / 8-9 лютого

Чим Віпасана Lo Jong корисна?

Ми – люди і логічно, що у нас є проблеми з перевтомою та контролем емоцій. Ретрит дасть спокій та внутрішню тишу, підсилить впевненість у собі. Віпасана Lo Jong в перекладі з тибетської означає тренування ума і має відчутний терапевтичний ефект, який допоможе подолати перевтому, депресію та гнів. Крім базових буддійських медитацій (Шине, Шаматха, Віпаш’яна та Саті) ми опануємо медитацію дружелюбності (Маітрі). Інструктор передасть знання, які він почерпнув безпосередньо від кращих вчителів, в яких знавчається: від Далай-Лами XIV та свого першого вчителя – майстра закритої сімейної школи, професора Чан Чунг Зунга (дивіться розділи нижче). 
В основі ретриту спокій, дружелюбність та сердечне тепло, які є найкращими  ліками від перенапруги. Ретрит вчить контролю емоцій, а не розтяжці чи тренуванню суглобів. Тому  поза лотосу не вимагається. Вся практика пройде комфортно, на звичайних стільцях, що важливо для початківців. Ми дізнаємося чому Lo Jong є головною медитацією в системі “Три Вищих Тренування» (ума). Адже, які б практики ми не вивчали, але якщо ми не знайомі з Lo Jong, наш гнів повертатиметься до нас знову і знову. Спробуйте себе в мовчанні та скромній простоті.

Кому Віпасана LO JONG принесе користь?

 1. Початківцям у медитації, які хочуть навчитися медитації, зробивши перші кроки м’яко та обережно.
 2. Тим, хто  вже знайшов багато знань, але так і не знайшов спокою та рівноваги.
 3. Тим, хто хоче захистити себе та близьких від власного гніву.
 4. Тим, хто заплутався в складнощах стосунків і потребує оновлення.
 5. Тим, хто хоче торкунтися духовних першоджерел.Тим, хто хоче доторкунтися духовних першоджерел буддизму.
Ви зрозумієте чому Lo Jong – це головна медитація в системі “Три Вищих Тренування» (ума). Адже, які б види духовних практик до цього Ви не вивчали, які б місця сили не відвідували, але якщо Ви не знайомі з Lo Jong, Ваш гнів повертатиметься до Вас знову і знову…  Скромна та доброзичлива атмосфера ретриту поверне вам  внутрішню силу та віру в себе (дивіться відгуки учасників).

 

 Хто підготував та проведе спільну практику?

Всі дні з вами буде  автор ретриту Володимир Коливай (56 років) з тибетською духовною практикою Lo Jong. Володимир є першим українцем, який 2007 р. був удостоєний офіційної аудієнції в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV та в межах програм «Таємниці Тибету» організував перший приїзд в Україну Баррі Керзіна, персонального лікаря Далай-Лами (візит очікується повторно 2020 р.)  
Головний консультант – Chan Chung Zung (65 років), носій невідомої в Україні внутрішньої Прана-Йоги. В колі буддистів Chan Chung Zung відомий майстер вищої реалізації. Він є професором Ханойської асоціації оздоровчих та бойових систем, єдиний спадкоємець та носій закритої сімейної школи патріарха Чан Ван Тхо. Майстер Зунг вже 35 років є прямим вчителем Володимира. Отже, ваш спільний ретрит  – це можливість  спробувати відразу дві маловідомі духовні традиції в одній програмі. Ці знання тихо та м’яко перетечуть з глибини віків до ваших рук, несучи  радість нових знань та щастя емоційного спокою. Без захмарних обіцянок, в комфорті та радості кожен учасник зможе правильно медитувати Lo Jong вже в перший день ретриту. Увага! Не плутайте Віпасану Lo Jong в традиції Махаяни з давно відомими в Україні тижневими та десятиденними віпасанами інших традицій. Це різні техніки і школи.

Загальний розклад та розпорядок

Ретрит складається з модулів збалансованої теорії та практики: 

 • Весь день проходить в індивідуальній та груповій медитативній практиці:
 • Медитація під час інструкцій вчителя.
 • Медитація під час Відповідей на запитання.
 • Медитація під час занять в залі сидячи.
 • Медитація за їжею
 • Медитація  при ходьбі по території.
 • Медитація під час дихальної «Прана-Йоги» вранці та перед сном. 
 • Самостійна медитація у вільний від занять час.
 • Медитація під час сну.

Скільки коштує і що входить?

 1. Після надсилання заявки через певний час прийміть дзвінок, або лист на пошту від координатора де задайте всі питання, які Вас цікавлять.
 2. Отримайте додаткові деталі та реквізити рахунку для  бронювання.
 3. Прийміть рішення та зробіть бронювання вчасно.
Оплата складається з двох етапів: бронювання місця та доплата при поселенні. Існує 2 варіанти ціни, в залежності від дати бронювання:
 • не пізніше, ніж за 20 днів до початку програми: бронь 900 грн, доплата 2000 грн,
 • за 19-1 днів до її початку: бронь 1100 грн, долплата 2000 грн,
 • Датою бронювання вважається дата внесення попереднього завдатку. Для додаткової інформації та запитань надішліть заявку.
Як додаткова опція, пропонується комфортний якісний груповий трансфер заздалегідь складеним графіком безпечним, новим мікроавтобусом Мерседес-Спрінтер бізнес-класу з професійним водієм від метро «Житомирська» в обидві сторони за додаткову предоплату 250 або 300 грн, в залежності від бази:  «Зелена Буча»(м.Буча) чи «Лісова» (Тетерів).

Вартість програми покриває наступні витрати:

 1. Оренду зали для медитацій та навчальну програму. Легке триразове харчування всі дні програми (без кави, м’яса та риби).
 2. Проживання на програмі в номерах класу «стандарт» з окремими ліжками та зручностями. Жінки окремо, чоловіки окремо.
 3. Харчування та проживання організаторів.
 4. Організаційні витрати.

БРОНЮВАННЯМ МІСЦЯ на ретрит вважається дата внесення попереднього завдатку. Для додаткових запитань: office@vipassana.com.ua  

Лишіть заявку на участь!

Надішліть, будь ласка, заявку!

Після надсилання заявки Ви отримаєте детальнішу інформацію