fbpx
Обрати сторінку

Ретрит LO JONG - вища форма тибетської медитації, Київ.

найближі дати: 5-7 липня / 24-26 серпня
Дізнатись більше та забронювати

Чому “LO JONG” Вас зацікавить?

Бо Ви – людина. І у вас можуть бути проблеми з перевтомою, гнівом та контролем емоцій. Віпасана Lo Jong – це все виправить. Ви відчуєте силу нерелігійного ретриту на основі древньої тибетської духовної традиції, що в перекладі означає тренування ума. Ми разом практикуватимемо на базі “Лісова” в сосновому лісі за 80 км від Києва. Першокласний трансфер в обидві сторони, чудові умови проживання та триразове харчування включено. Робота йтиме, сидячи на звичайних стільцях, з власними емоціями, а не на підлозі, бо практика передбачає не освоєння пози лотоса, а  ментальної техніки. Пізнавальне спрямування програми  приваблює людей з різним досвідом, різних статусів та віку. Склад групи не передбачає масовість, а максимум 18 учасників.

ЯКИЙ ФОРМАТ? – Мовчазний ретрит у скромній простоті. 

ЩО ПЕРЕДБАЧЕНО? – Знайомство з традицією Lo Jong, як її транслює Далай-Лама, вивчення та щоденну практику буддійських медитацій: Шине, Шаматха, Віпаш’яна, Саті.

НА ЯКОМУ РІВНІ ПОДАЧА? – Як для початківців, так і вже практикуючих. 

ЯКИЙ ТИП НАСТАНОВ? – Зовнішні та внутрішні. 

В ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ? – У новому досвіді та благословінні( Дженанґ) в останній день.

ЯКА ТРАДИЦІЯ? – Махаяна.

ХТО ПРОВОДИТЬ? – автор та помічники.

Кому Віпасана “LO JONG” принесе користь?

 • Шукачам першоджерел.
 • Тим, хто  знайшов  багато знань, але так і не знайшов рівноваги.
 • Тим, хто заплутався в перепетіях стосунків і шукає вихід.
 • Тим, хто  потребує самозцілення від гніву та пристрастей.

Питання, на які ви знайдете відповіді:

 • Як поетапно опанувати медитацією Lo Jong?
 • Як стабілізувати свої емоційні стани?
 • Як подолати психологічний біль? 
 • Як не руйнувати себе гнівом?
 • Як подолати приховані пристрасті та залежності?

 

Хто проводить?

Ретрит з елементами медитації проведе Володимир Коливай, 56 років, сертифікований інструктор, перший українець, який був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV в червні 2007 року. Крім двох вищих освіт, Володимир закінчив спецфакультет Київського державного інституту фізичної культури та спорту, автор широко відомих в Україні програм “Таємниці Тибету”, член спільноти закритих міжнародних наукових конференцій з психології та нейробіології (“Mind and Life” (USA). Володимир відомий в Україні як друг та організатор приїзду в Україну з лекціями персонального лікаря Далай-Лами XIV Баррі Керзіна. Останні 30 років Володимир є прямим учнем майстра медитації ЧАН ЧУНГ ЗУНГА, професора Ханойської асоціації оздоровчих та духовних систем, спадкоємця закритої сімейної школи, в якого Володимир пройшов сертифікацію 15 років тому. Спільна практика з Володимиром – це глибока духовна традиція, яка тихо та м’яко перетікає з рук його вчителів до учасників ретритів, несучи всім глибоке радість та щастя, дружелюбність та спокій. Всі програми базуються на поясненнях безцінної практики альтруїзму на шляху до пробудження своєї глибинної природи. Подаруйте собі спокій та рівновагу!

Наповнення та розпорядок

Три дні складаються з модулів збалансованої теорії та практики:

 • Медитація під час занять та інструкцій, сидячи на стільцях.
 • Медитація при ходьбі по території.
 • Медитація за їжею.
 • Медитація перед сном в будиночках за власним бажанням.

ДЕНЬ 1.

 • Денний модуль практики 15:00 – 18:30
 • Вечірній модуль практики 18:30 – 22:00

Протягом першого дня будуть пояснені центральні принципи Дхарми Будди: триєдине вчення про Анітью, Дукху та Анатму на основі Пратітья Самутпади Сутри, чому важливі передуючі практики та що таке «Три вищі тренування», що таке зовнішні, внутрішні та таємні настанови. Кожен отримає чіткі пояснення техніки та відразу спробує на практиці медитацію занурення Шине, контрастні та з’єднуючі види медитації: Шаматха, Віпаш’яна, Саті на основі Сатіпадхани Сутри. Також в перший день пройдуть трасформуючі свідомість медитації «Lo-Jong» та медитація Майтрі/«Співчуття та Дружелюбності».

ДЕНЬ 2.

 • Ранковий модуль практики:  5:00 – 8:30
 • Перший денний модуль практики: 10:00 -12-30
 • Другий денний модуль практики 15:00 – 18:30
 • Вечірній модуль практики 18:30 – 22:00

Протягом другого дня буде отримано додаткові інструкції по щоденній практиці медитації, Буде дано пояснення  Серцевини всього вчення Будди (суть та застосування Каруни та Ахімси; принципів тренування ума по Lo-Jong (Рівністність (Upeksha), Співрадість та Tong-Len) До медитацій першого дня будуть додані додаткові види практики:

Медитація двох видів при ходьбі та медитація стоячи.
Медитація за їжею та у вільний час.

ДЕНЬ 3.

 • Ранковий модуль практики:  5:00 – 8:30
 • Перший денний модуль практики: 10:00 -12-30
 • Другий денний модуль практики 14:30 – 17:30

В останній день будуть дані фінальні настанови. Автор також проведе короткий «Дженанг» (благословіння), що  відкриє коному учаснику доступ до глибин самостійної практики.

Скільки коштує і

що входить? 

Вартість 2600 грн покриває наступні витрати:

 • Безпечний, першокласний трансфер в обидві сторони новим комфортним мікроавтобусом Мерседес.
 • Триденне проживання учасників в сосновому лісі по троє в зручних, теплих двокімнатних шведських будиночках з кухнею, посудом, меблями, електрочайником, холодильником, мікрохвильовкою, сертифікованою артезіанською питною водою, душем та туалетом всередині.
 • Три дні оренди зали для медитацій, триразове полегшене (без м’яса та риби) харчування учасників, роботу повара у вихідні, закупку та доставку продуктів на базу.
 • Проживання трьох організаторів.

Друзі!
Ми всі звикли до недисциплінованого стилю життя: інколи ліні, інколи переїдання, інколи пересипання, інколи сварок та звинувачень. Але тут всього цього не буде, бо всі дні ретриту пройдуть в радісній тиші, спокої та рівновазі. Саме за цим приїде кожен учасник. Тому заважати іншим розмовами, власними практиками йоги чи якимись власними захопленнями категорично не дозволено. Тут важлива одна із параміт етики – Upekashа – рівнісність, тобто безпристрасні стосунки між усіма учасниками, повна взаємоповага в Священній Тиші медитації, налаштовуйте себе на цю хвилю, будь ласка. Ми практикуватимемо абсолютно мовчки весь період програми. Для кожного це буде тихий, мовчазний ретрит. Тому кожен учасник бере на себе свідоме зобов’язання мовчання. Телефони здаються на збереження з 14:30 п’ятниці до 15:30 неділі. Зважте свої можливості завчасно. 

  Найближчі дати: 5-7 липня та 24-26 серпня.

  Отже, якщо Ви відчули цікавість , заповніть, будь ласка, уважно безкоштовну Заявку. Після її отримання організатором, Вам невдовзі на пошту буде надіслано більше деталей та запропоновано зробити вчасне бронювання місця безготівковим переказом 1200 грн. завдатку на картку або розрахункосвий рахунок організатора. Решта оплачується при отриманні ключів.

  Також, можете підписатись нижче, щоб першими дізнатись про наступні дати!

  Лишіть заявку на участь!

  До завершення реєстрації на 5-7 липня:

  День(и)

  :

  Година(и)

  :

  Хвилин(и)

  :

  Секунд(и)

  Надішліть, будь ласка, заявку!

  Після надсилання заявки Ви отримаєте детальнішу інформацію