Медитація Віпасана, яка більшості відома під назвами: Mindfulness, Усвідомленість та (рос.) Осознанность, беззаперечно є трендом нашого століття. З точки зору сучасної науки, Віпасана – одна з найвідоміших технік керування своєю емоційністю. Історично Віпасана передана самим Буддою. Вам пропонується вже адаптована техніка, в якій на 100% відсутні будь-які релігійні елементи Дізнайтеся більше про Віпассану як індивідуальну психологічну практику. Техніка “Віпасана: життя в рівновазі”, як було вже наголошено, проста та зрозуміла, бо в ній немає релігійних елементів, ритуалів, сектанства, містики чи цілительства. Сьогодні в світі техніку Віпасана практикують білше 100 мільйонів(!) людей різного віку та статусу: від команди Головного офісу Google і до студентів Оксфорду, Стенфорду та Ґарварду. Віпасана – означає «Вище бачення», «прозріння», «глибоке розуміння реальності». Це науково обґрунтована  індивідуальна психологічна споглядальна техніка самопізнання  В ній центральну роль грає практикуючий, його впевненість та віра не в потойбічні, а у власні сили. В техніці Віпасана на 100% відсутні покладання на  містичну допомогу (бога, ангелів, тощо), інші уявні вищі сили, якогось Гуру чи взагалі на щось зовнішнє. Віпасана – це власний інструмент кожного для самоочищення та само-звільнення. Навіть, творець Віпассани, Гаутама Будда, колись сказав: «Я пройшов цей Шлях, але я не можу пройти його замість вас. Вам доведеться зробити це самостійно. Бо ніхто в цьому світі, крім вас самих, не зможе вас очистити. І ніхто в цьому світі, крім вас самих, не зможе вас спасти». Отже, в глибинній основі пропонованої методики – культивування в собі співчуття, альтруїзму та дружелюбності. «Забудьте про всі пафосні практики медитації. Справжнє серце буддизму – це повне присвячення себе іншим.» ​Далай-​Л​ама XIV.​ Щоб бути в курсі всіх подій, заповніть коротку Анкету в розділі Контакти.

1) Науково доведено позитивний вплив медитації на мозок та його нейропластічність! Тобто наш мозок може змінюватися під впливом медитації. Раніше вважалося, що певні відділи мозку не можна змінити. При дослідженнях практиків тибетського буддизму Мінгьюра Рінпоче та Метью Рікара, учені зробили відкриття, що медитація їм дозволила кардинально перебудовувати свій мозок на фізичному рівні. І наш мозок володіє необмеженою здатністю до змін.
2) Медитація, на відміну від ліків, дозволяє повністю позбутися ряду психічних та фізичних розладів самостійно, без використання ліків та втручання лікарів! 

3) Медитація робить надзвичайно сильний та позитивний вплив на фізичне тіло, покращує імунітет, знижує підвищений тиск. І що найважливіше – це те, що медитація дозволяє концентруватися на складних завданнях без перевантаження емоціями. Провідники буддійської пихології та науки, які отримали класичну монастирську освіту і вивчали біологію, неврологію, психологію і фізику, зрозуміли, що для того щоб легше донести до західної людини дорогоцінні зерна досягнень буддійської практики, слід відкрито робити свій внесок у досягнення сучасної науки. Це й робить успішно  Далай-Лама останні 33 роки.

Отже, в чисельних наукових експериментах брали участь студенти, які не мали жодного досвіду медитації. Їх попросили медитувати щодня по годині впродовж восьми тижнів – їх позитивна активність мозку підвищилася на 10-15%! Тобто, якщо ви народилися депресивною людиною тощо, то ви можете кардинально змінити своє життя! Ще одним із секретів тибетської медитації є те, що 20 хвилин такої зосередженої концентрації еквівалентні чотирьом годинам глибокого сну!!! Відомо, що ті, хто регулярно практикують таку медитацію, сплять на декілька годин менше звичайних людей. У них більше часу на самовдосконалення та роботу, сім’ю та друзів! Щоб бути в курсі всіх подій, заповніть коротку Анкету в розділі Контакти.

Звернення до практикуючих

Запишіться на найближчу презентацію адаптованої техніки Віпасана, щоб дізнатися більше