«Зустріч з персональним лікарем Далай-Лами» в рамках «Відкритих програм»
Тепер Ви вже не пропустите наступну зустріч з неймовірною людиною, Баррі Керзіним, персональним лікарем Далай-Лами. В. Коливай повторно з ним домовився про черговий його візит в Україну (Київ та Львів) з лекціями по  відновлюючій дії медитацій з точки зору західної медицини. Баррі Керзін – громадянин США, має 2 вищі освіти: доктор медицини та доктор філософії (університет Берклі, Каліфорнія). Щоб бути в курсі всіх подій, заповніть коротку Анкету в розділі Контакти.

Презентації техніки

Для того, щоб почати чимось займатися, необхідно чітко розуміти мету та володіти технікою. Техніка грає вирішальну роль і в музиці, і в спорті. Презентації техніки Віпассана, Київ потрібні тим, хто хотів би позбавитися гніву та стресів, пристрастей та залежності. Жодних проблем!

Відкриті програми

На них запрошуються харизматичні гості: відомі психологи, вчені та медитатори. Одним із таких гостей Володимира був Баррі Керзін, персональний лікар Далай-Лами XIV. Підтверджено його наступний візит до Києва та Львова. Імена інших VIP-гостей буде оголошено зареєстрованим.

Індивідуальні консультації

У кожного з нас та у всього людства проблеми спільні. Проте, формат індивідуальних консультацій завжди в запиті, бо проблеми, схожі, а біль та розпач особисті. Вони зріють в контексті умов життя та індивідуальної особливості. Тому очима іншого можна побачити себе зі сторони об’єктивніше.

Віпассана для бізнесу

Керівники та команди головних офісів працюють в режимі особливої напруги. Саме їм, як нікому, потрібна техніка Віпассана. Керівники Google, Apple разом зі своїми колегами вже давно практикують медитацію. І це не релігійність, а продуктивність та гарний приклад для українських бізнесів.

Навчальні тури до Далай-Лами

Час летить, а скільки ще не зроблено… Наша можливість навчання у гуманіста такого планетарного рівня, 82-річний Далай-Лама з кожним днем звужується. Тому ця програма для людей особливого типу: допитливих, які цього потребують, розуміючи швидкоплинність часу та рівень шансу.

Спільні ретрити з автором

Після освоєння теоретичної частини техніки Віпассана та тривалої внутрішньої роботи над собою може бути дуже корисною спільна практика Віпассани з автором на природі в межах невеличкої групи учасників чи індивідуально в Києві, горах Карпат, лісах Латвії чи в Гімалаях Індії.

Комунікації в команді

Категорія корпоративних замовлень. Всі деталі програми відкриваються після зустрічі.

Корпоративна культура

Категорія корпоративних замовлень. Всі деталі програми відкриваються після зустрічі.

Сімейні комунікації

Категорія індивідуальних замовлень. Всі деталі програми відкриваються при зустрічі.

Запишіться на найближчу презентацію адаптованої техніки Віпассана, щоб дізнатися більше