fbpx
Обрати сторінку

Ознайомча Віпасана

Lo Jong
найближчі дати: 3-4 жовтня; 28-29 листопада.

Проживання лише в одномісних номерах!

Дізнайтесь більшеНадішліть заявку

Чим цей ретрит корисний?

Тим, що всі ми люди і у нас  можуть бути проблеми з перевтомою та контролем емоцій. Ретрит допоможе подолати перевтому та приведе в рівновагу. Ретрит навчить контролю емоцій, а не мантрам чи позі лотоса. Тому практика нерелігійна і пройде в комфорті на звичайних стільцях, без відволікання на болі в спині та суглобах. Ми на собі зможемо відчути чому Lo Jong є головною медитацією в системі “Три Вищих тренування ума». Ці знання тихо та м’яко перетечуть з глибини віків до наших рук, несучи радість нових знань та щастя емоційного спокою. Не плутайте ознайомчу ©Віпасану «Lo Jong» з довготривалими релігійними віпасанами.

Кому принесе користь?

 • Хто хоче спробувати 2 дні повного мовчання.
 • Хто хоче розібратися в собі.
 • Хто хоче торкнутися першоджерельних буддійських медитацій.
 • Хто знайшов багато знань, але так і не знайшов спокою.

Місце проведення:  

«Конфенец-Хол Ірпінь» Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А

Хто проводить практику?

Віпасану Lo Jong проведе її автор, вчитель медитації Володимир Коливай (58 років), який став  першим українцем, який у 2007 році був удостоєний офіційної аудієнції в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV та в межах своїх програм «Таємниці Тибету» організував перший приїзд в Україну Баррі Керзіна, персонального лікаря Далай-Лами.

Майстер Chan Chung Zung (68 років) – головний консультант та прямий вчитель автора. Через обставини, Майстер Zung фізично відсутній під час карантину. В колі буддистів Chan Chung Zung є відомим майстром вищої реалізації, професором Ханойської асоціації оздоровчих та бойових систем міжнародного рівня, єдиний спадкоємець та носій закритої сімейної школи Патріарха Чан Ван Тхо. Автор ретриту провів понад 35 років у статусі одного з найближчих учнів Майстра.

Автор вдячний іншим наставникам: Його Святості Далай-Ламі XIV та Баррі Керзіну, його персональному лікарю за безцінні деталі позитивного впливу Lo Jong на здоров’я людини. Геше Лхакдору, директору бібліотеки тибетських праць та архівів за роз’яснення, які теж лягли в основу розробки ©”Віпасана Lo Jong» (Україна). Окрема подяка Почесному представнику Його Святості Далай-Лами в Росії, Тело Тулку Рінпоче за його персоналну підтримку.

 

Звернення автора:
 
«Ознайомчий формат базується на нашій чесній праці та вашій відкритій зацікавленості побути 2 дні без телефону у скромній простоті. Ми створили всі умови, щоб у комфорті та спокої ви занурилися в оздоровчу тишу, побачили свої глибини, відчули своє серце. Таке усамітнення дасть вам змогу відпочити та внести коректури в подальше життя. За словами Далай-Лами, Віпасана – це аналітичний вид медитації, базований на глибоких роздумах у власноруч сконцентрованій тиші. Освоївшии її, вам буде легше знайти відповіді на важливі питання».

 

З Його Святістю Далай-Ламою

З майстром Чан Чунг Зунгом.

Загальне описання та розпорядок:

Ретрит складається зі збалансованих модулів відпочинку, теорії та практики: 

 • Медитація під час групового слухання.
 • Медитація під час групових інструкцій.
 • Медитація сидячи.
 • Медитація  при ходьбі.
 • Медитація стоячи.
 • Медитація за їжею.
 • Медитація під час індивідуального відпочинку.
 • Медитація під час групової «Прана-Йоги».
Важлива примітка:
Після звернення Анкетою, вам будуть надіслані початкові файли для ознайомлення. Інформація про час прибуття та реєстрацію, виїзду та повернення, інші важливі деталі розпорядку та проживання, кожен отримує ще до здіснення бронювання. Потрапивши у список учасників буде можливість замовити наперед індивідуальну консултацію в 1й чи 2й день ретриту.

Скільки коштує і що входить?

 • Легке триразове харчування всі дні програми (без кави, м’яса, яєць та риби).
 • Проживання в номерах класу «стандарт» з окремими ліжками та зручностями. Жінки окремо, чоловіки окремо.
 • Два повних дні оренди фуршетної кімнати,«Великої зали» для медитації.
 • Організаційні витрати, обслуговування сайту, реклама.
 • Оплата харчування та проживання трьох організаторів.
 • Спонсорські чи партнерські пропозиції, запрошення до спільних проектів обговорюються після проходження програми.
КОМПЛЕКСНА ЦІНА СКЛАДАЄ: 3200 грн, включаючи всі податки.
Оплата робиться безготівкою на рахунок ФОПу. Датою отримання місця вважається дата внесення повної суми 3200 грн орієнтовно за 3 тижні до програми.
У випадку відміни участі: оплата підлягає 100% перенесенню на наступну дату, але не зможе бути повернута, бо витрачається на завчасне бронюванням.
Після надсилання заявки, протягом 3х днів, Ви отримаєте відповідь. До моменту здійсненя оплати Ви матимете всі необхідні деталі.
 
Увага! Максимально точно заповніть Заявку нижче, вказавши якомога детальніше мету участі та досвід.

Лишіть заявку на участь!

Після надсилання заявки Ви отримаєте детальнішу інформацію