Обрати сторінку

Віпасана вихідного дня

«Життя в рівновазі»

Отримайте деталі після заявки!

Дізнайтесь більшеНадішліть заявку

Чим цей ретрит корисний?

Тим, що всі ми люди і у нас  можуть бути проблеми з перевтомою та контролем емоцій. Ретрит допоможе подолати перевтому та приведе в рівновагу. Ретрит навчить контролю емоцій, а не мантрам чи позі лотоса. Тому практика нерелігійна і пройде в комфорті на звичайних стільцях, без відволікання на болі в спині та суглобах. Ми на собі зможемо відчути чому Lo Jong є головною медитацією в системі “Три Вищих тренування ума». Ці знання тихо та м’яко перетечуть з глибини віків до наших рук, несучи радість нових знань та щастя емоційного спокою. Не плутайте ознайомчу ©Віпасану «Lo Jong» з довготривалими релігійними віпасанами.

Кому принесе користь?

 • Хто хоче відновити себе після важкого періоду життя. 
 • Хто хоче спробувати 2 дні повного мовчання.
 • Хто хоче розібратися в собі.
 • Хто хоче торкнутися першоджерельних буддійських медитацій.
 • Хто знайшов багато знань, але так і не знайшов спокою.

Місця проведення:  

«Stockholm Studios intellectual coliving», Ірпінь, Чехова, 18-А – подивитись на карті
«Конференц-Хол Ірпінь», Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А – подивитись на карті

Хто проводить практику?

Віпасану Lo Jong проведе її автор, вчитель медитації Володимир Коливай (59 років), який став  першим українцем, який у 2007 році був удостоєний офіційної аудієнції в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV та в межах своїх програм «Таємниці Тибету» організував перший приїзд в Україну Баррі Керзіна, персонального лікаря Далай-Лами.

Майстер Chan Chung Zung (69 років) – головний консультант та прямий вчитель автора. Через обставини, Майстер Zung фізично відсутній під час карантину. В колі буддистів Chan Chung Zung є відомим майстром вищої реалізації, професором Ханойської асоціації оздоровчих та бойових систем міжнародного рівня, єдиний спадкоємець та носій закритої сімейної школи Патріарха Чан Ван Тхо. Автор ретриту провів понад 35 років у статусі одного з найближчих учнів Майстра.

Автор вдячний іншим наставникам: Його Святості Далай-Ламі XIV та Баррі Керзіну, його персональному лікарю за безцінні деталі позитивного впливу Lo Jong на здоров’я людини. Геше Лхакдору, директору бібліотеки тибетських праць та архівів за роз’яснення, які теж лягли в основу розробки ©”Віпасана Lo Jong» (Україна). Окрема подяка Почесному представнику Його Святості Далай-Лами в Росії, Тело Тулку Рінпоче за його персональну підтримку.

 

Звернення автора:
 
«Ознайомчий формат базується на нашій чесній праці та вашій відкритій зацікавленості побути 3 дні без телефону у скромній простоті. Ми створили всі умови, щоб у комфорті та спокої ви занурилися в оздоровчу тишу, побачили свої глибини, відчули своє серце. Таке усамітнення дасть вам змогу відпочити та внести коректури в подальше життя. За словами Далай-Лами, Віпасана – це аналітичний вид медитації, базований на глибоких роздумах у власноруч сконцентрованій тиші. Освоївшии її, вам буде легше знайти відповіді на важливі питання».

 

З Його Святістю Далай-Ламою

З майстром Чан Чунг Зунгом.

Загальне описання та розпорядок:

Ретрит складається зі збалансованих модулів відпочинку, теорії та практики: 

 • Медитація під час групового слухання.
 • Медитація під час групових інструкцій.
 • Медитація сидячи.
 • Медитація  при ходьбі.
 • Медитація стоячи.
 • Медитація за їжею.
 • Медитація під час індивідуального відпочинку.
 • Медитація під час групової «Прана-Йоги».
Важлива примітка: 
Все більше стає популярною опція: «Хочу дізнатися деталі індивідуального/парного виїзду». Оберіть її в Заявці, якщо вам потрібно раніше групових дат позбутися перевтоми в індивідуальному чи міні-форматі, особисто обравши зручні дати. Заняття проводяться комплексно, але оплата наперед не робиться.

Скільки коштує і що входить?

Надіслана вами Заявка одночасно є запитом на отримання оновлених деталей. Дякуємо!


  Оля: «Найтихіші два дні, в яких було
  ясніше всього чути та видно світ»

  Лишіть заявку на участь!

  Після надсилання заявки Ви отримаєте детальнішу інформацію

  Всі поля обовязкові до заповнення

  Я хочу отримувати на вказану пошту відповіді з важливими деталями