fbpx
Обрати сторінку

Ознайомча Віпасана

Lo Jong
найближчі дати: 22-23 серпня; 3-4 жовтня; 12-13 грудня.

Комплексна ціна 2900 грн

Дізнайтесь більшеНадішліть заявку

Чим саме ця Віпасана корисна?

Бо ми – люди. Логічно, що у нас можуть бути проблеми з перевтомою та контролем емоцій. Віпасана Lo Jong в перекладі з тибетської означає тренування ума та емоцій і має прямий терапевтичний ефект, який допоможе подолати перевтому та гнів, приведе в рівновагу. Формат сприяє глибокому відпочинку та пізнанню себе. Без захмарних обіцянок ми зможемо медитувати вже в перший день ретриту. Крім базових буддійських медитацій ми познайомимося з додатковими опорами – культивуванням спокою, дружелюбності та сердечного тепла, які є найкращими ліками проти перенапруги. Ретрит вчить контролю емоцій, а не мантрам чи позі лотоса. Тому вся практика пройде в комфорті на звичайних стільцях, без відволікання на незручності. Ми на собі зможемо відчути чому Lo Jong є головною медитацією в системі “Три Вищих тренування ума». Увага! Не плутайте “Lo Jong” з тижневими та десятиденними релігійними віпасанами в інших традиціях. Цей формат підійде людям різних професій та сфер життя.

Кому принесе користь?

 1. Хто вже знайшов багато знань, але шукає рівновагу.
 2. Хто хоче захистити себе від перевтоми та гніву.
 3. Хто заплутався в складнощах стосунків.
 4. Хто хоче доторкнутися духовних першоджерел буддизму.

Хто проводить практику?

1. Всі дні з нами буде автор та інструктор ретриту Володимир Коливай (57 років) з тибетською духовною системою Lo Jong. Володимир є першим українцем, який в 2007 році був удостоєний офіційної аудієнції в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV та в межах своїх програм «Таємниці Тибету» організував перший приїзд в Україну Баррі Керзіна, персонального лікаря Далай-Лами.

 

2. Головний консультант ретриту та вчитель Chan Chung Zung (67 років), носій особливої оздоровчої внутрішньої Прана-Йоги роботи зі стихіями. В колі буддистів майстер Zung – відомий вчитель вищої реалізації. Він є професором Ханойської асоціації оздоровчих та бойових систем міжнародного рівня, єдиний спадкоємець та носій закритої сімейної школи Патріарха Чан Ван Тхо. Отже, наш спільний ретрит  – це можливість спробувати відразу дві маловідомі духовні традиції Махаяни в одній програмі. Ці знання тихо та м’яко перетечуть з глибини віків до ваших рук, несучи радість нових знань та щастя емоційного спокою.
 
3. Автор щиросердечно вдячний Його Святості Далай-Ламі XIV за безцінні зауваження та поради; Баррі Керзіну, його персональному лікарю, за відкриття деталей позитивного впливу Lo Jong на здоров’я людини, а Геше Лхакдору, директору бібліотеки тибетських праць та архівів Далай-Лами за важливі роз’яснення, які теж лягли в основу розробки “Віпасани Lo Jong» (Україна). Володимир висловлює окрему подяку верховному ламі Калмикії, Почесному представнику Його Святості Далай-Лами в Росії, Тело Тулку Рінпоче за підтримку особливою порадою в період одужання автора після важкої хвороби.

З Його Святістю Далай-Ламою

З майстром Чан Чунг Зунгом.

Загальне описання та розпорядок:

Ретрит складається зі збалансованих модулів теорії та практики: 

 • Обидва дні проходять в індивідуальній та груповій медитативній практиці:
 • Медитація під час інструкцій вчителя.
 • Медитація під час відповідей на запитання.
 • Медитація під час занять в залі сидячи.
 • Медитація за їжею.
 • Медитація  при ходьбі по території.
 • Медитація під час дихальної «Прана-Йоги» вранці та перед сном. 
 • Самостійна медитація у вільний час.
 • Медитація під час сну.

  Скільки коштує і що входить?

  • Легке триразове харчування всі дні програми (без кави, м’яса, яєць та риби).
  • Проживання в двомісних номерах класу «стандарт» з окремими ліжками та зручностями. Жінки окремо, чоловіки окремо.
  • Два повних дні оренди фуршетної кімнати,«Великої зали» для медитації.
  • Організаційні витрати, обслуговування сайту, реклама.
  • Оплата харчування та проживання трьох організаторів.
  • Спонсорські чи партнерські пропозиції, запрошення до спільних проектів обговорюються після проходження програми.
  КОМПЛЕКСНА ЦІНА СКЛАДАЄ: 2900 грн, включаючи всі податки.
  Оплата робиться безготівкою на рахунок ФОПу. Датою отримання місця вважається дата внесення повної суми 2900 грн. за тиждень-два до програми. Буде можливість довключити вашу додаткову опцію, якщо ви вкажете: 1) груповий трансфер в обидві сторони – на сьогодні це 300 грн. чи  2) Усамітнене, одноосібне проживання у двомісному – на сьогодні  +375 грн.
   
  У випадку відміни участі: завдаток підлягає 100% перенесенню на наступну дату, але поверненню не підлягає бо теж витрачається завчасним бронюванням програми. Після надсилання заявки, протягом 3х днів, Ви отримаєте відповідь з деталями на пошту.
   
  Увага! Максимально точно аповніть Заявку нижче, вказавши якомога детальніше мету участі та досвід.

  Лишіть заявку на участь!

  Після надсилання заявки Ви отримаєте детальнішу інформацію