Всі поля позначені * обов‘язкові до заповнення.

*Виберіть програми, які найбільше Вас цікавлять:
Виїздна Віпасана-ретрит «Життя в рівновазі» з презентацією технік:
12-14 жовтня6-8 грудняХочу отримувати інформацію про наступні дати
*Увага! Шанс отримати місце при розгляді заявки підвищує не можливість оплати, а якісно заповнене поле звернення, де обов’язково вкажіть наступне:
1. З якого Ви міста?
2. Скільки Вам років?
3. Яка точна мета участі?
4. Який маєте досвід у цій справі?
5. Додайтеся в друзі до організатора та інструктора Віпасани тут.
 

*[recaptcha]

До зустрічі на черговій презентації деталей та секретів техніки Віпасана.

З найкращими побажаннями,
Олена, адміністратор проектів.
Email: office@vipassana.com.ua 
Телефон: +38(068) 646-84-21
Робочий час: 10:00-20:00, без вихідних

Презентації техніки

Для того, щоб почати чимось займатися, необхідно чітко розуміти мету та володіти технікою. Техніка грає вирішальну роль і в музиці, і в спорті. Презентації техніки Віпасана, Київ потрібні тим, хто хотів би позбавитися гніву та стресів, пристрастей та залежності. Жодних проблем!

Відкриті програми

На них запрошуються харизматичні гості: відомі психологи, вчені та медитатори. Одним із таких гостей Володимира був Баррі Керзін, персональний лікар Далай-Лами XIV. Підтверджено його наступний візит до Києва та Львова. Імена інших VIP-гостей буде оголошено зареєстрованим.

Індивідуальні консультації

Віпассана «Життя в рівновазі: самозцілення тишею та мовчанням» на 100% очищена від містики та релігії. Отримайте і ви індивідуальну консультацію з техніки медитації Віпасана. Дізнайтеся про секрети подолання  гніву, неконтрольованих емоцій, пристрастей та залежності.

Віпасана для бізнесу

Керівники та команди головних офісів працюють в режимі особливої напруги. Саме їм, як нікому, потрібна техніка Віпасана. Керівники Google, Apple разом зі своїми колегами вже давно практикують медитацію. І це не релігійність, а продуктивність та гарний приклад для українських бізнесів. Звертайтеся!

Навчальні тури до Далай-Лами

Час летить, а скільки ще не зроблено… Наша можливість навчання у гуманіста такого планетарного рівня, 82-річний Далай-Лама з кожним днем звужується. Тому ця програма для людей особливого типу: допитливих, які цього потребують, розуміючи швидкоплинність часу та рівень шансу.

Спільні ретрити з автором

Після освоєння теоретичної частини техніки Віпасана та тривалої внутрішньої роботи над собою може бути дуже корисною спільна практика Віпассани з автором на природі в межах невеличкої групи учасників чи індивідуально в Києві, горах Карпат, лісах Латвії чи в Гімалаях Індії.

Комунікації в команді

Категорія корпоративних замовлень. Всі деталі програми відкриваються після зустрічі.

Корпоративна культура

Категорія корпоративних замовлень. Всі деталі програми відкриваються після зустрічі.

Сімейні комунікації

Категорія індивідуальних замовлень. Всі деталі програми відкриваються при зустрічі.